Ergonominė biuro kėdė YUCAN

395,00 + PVM
  • REDDOT apdovanojimas, dizaineris Peter Horn, Vokietija
  • Funkcijų gausa - plačiau aprašyme.
  • Turime sandėlyje, spalva tamsiai pilka
  • Turime ekspozicijoje

Ergonominės kėdės YUCAN su aukštos klasės sinchronizuoto judėjimo mechanizmu, sėdynės gylio reguliavimo sistema ir unikalaus dizaino atlošu – išskirtinei ergonomikai, efektyvumui ir įvaizdžiui Jūsų biure.Įvertinta Reddot apdovanojimu, dizaineris Peter Horn, Vokietija.

Turite klausimų mums? Susisiekite!

Garantija Garantija
Gamybos terminas 1-3 d.d. Gamybos terminas 1-3 d.d.
Pristatymo galimybė Pristatymo galimybė
Kokybiškos medžiagos Kokybiškos medžiagos
Turime ekspozicijoje Turime ekspozicijoje

MECHANIZMAS

YUCAN ergonominėje kėdėje yra sumontuotas itin aukštos klasės sinchronizuoto judėjimo mechanizmas, leidžiantis laisvai siūbuoti kėdėje, išsaugant galimybę užfiksuoti 1 iš 4 pasvirimo padėčių. Atlošo pasipriešinimas pasvirus reguliuojamas po sėdyne paslėpta rankenėle. Mechanizmas aprūpintas AntiShock apsauga, kurios dėka, atleidus užraktą, atlošas neatsitrenkia į vartotojo nugarą.

Mechanizmas taip pat turi funkciją, leidžiančią reguliuoti sėdynės gylį, t.y. atstumą nuo atlošo. Tai sumažina riziką, kad sėdynė prisispaudžia prie šlaunų, todėl įvairaus ūgio žmonės gali naudotis atlošo funkcija.

SĖDYNĖ

Ergonominės biuro kėdės YUCAN porankių bei dalis sėdynės rėmo yra pagamintas iš itin tvirto lieto aliuminio. Sėdimoji dalis pagaminta iš ilgaamžio, deformacijai atsparaus lieto poliuretano, apmušto itin tvirtu, sertifikuotu ir vandens atsparumo savybių turinčio audinio. Taip pat, sėdynė turi gylio reguliavimo funkciją – atstumą nuo atlošo. Tai sumažina riziką, kad sėdynė prisispaudžia prie šlaunų, todėl įvairaus ūgio žmonės gali kėdę naudoti patogiai ir taisyklingai, leidžiant laisviau cirkuliuoti kraujotakai.

ATLOŠAS

Šešiakampio formomis išformuotas atlošo apmušalas, kad sudarytų tvirtą korio tinklo struktūrą ir leistų orui cirkuliuoti, taip palaikant tinkamą temperatūrą tarp kūno ir medžiagos ilgo sėdėjimo metu. Oro angos pagreitina šilumos išsklaidymą ir pagerina sėdynės atlošo kvėpavimą. Tam, kad būtų sumažinamas krūvis nugaros sričiai, kėdės viduje yra naudojamas taip pat korio formomis išformuota nugaros atrama (nestabdanti oro cirkuliacijos), kuri, net ir naudotojui judant kėdėje, prisitaiko prie jo judesių, taip sumažinant krūvį nugaros sričiai.

JUOSMENS PROFILIS

YUCAN biuro kėdės atlošas turi funkciją, kurios dėka galima reguliuoti juosmens profilio aukštį, lengvai pritaikant atlošą prie anatominių žmogaus nugaros formų. Šioje kėdėje juosmens atrama yra integruota kėdės viduje, todėl vizualiai nematoma ir reguliuojama tam skirta minimalistine rankenėle atlošo išorinėje dalyje.

GALVOS ATRAMA

Biuro kėdė YUCAN turi integruotą reguliuojamo aukščio galvos atrama. Galvūgalis gali palaikyti kaklą ir sumažinti jo apkrovą, nesvarbu, ar vartotojas dirba, ar ilsisi.

PORANKIAI

Kėdė turi išskirtinio dizaino, lieto aliuminio korpusu reguliuojamus porankius, kad būtų užtikrinta teisinga dilbio ir plaštakos padėtis dirbant prie stalo.

rankos pagalvėlės padėties kampas +/- 15 laipsnių. Minkšta pagalvėlė patogumui, kaip standartinė

priekinės ir nugaros dalies reguliavimas 50 mm ribose leidžia reguliuoti porankį pagal dilbio ilgį;

aukštyn-žemyn, leidžia reguliuoti aukštį taip, kad dilbis būtų padėtas 90 laipsnių kampu liemens atžvilgiu, o tai ženkliai atpalaiduoja nugaros raumenis ilgai dirbant sėdimoje padėtyje. Reguliavimo diapazonas 75 mm.

MOBILI BAZĖ

Lengvas, itin tvirtas, aliuminio ratukų pagrindas aprūpintas 60 mm skersmens ratukais, kurie yra saugūs parketui ir laminatui. Jie taip pat yra tinkami naudoti ant kiliminės dangos.