Reguliuojamo aukščio stalai

Reguliuojamo aukščio stalai –  vienas ergonomiškiausių pasirinkimų. Jie sukuria galimybę jaustis patogiai kad ir ką bedarytumėte, kadangi yra būtent tokio aukščio, kokio jums reikia. Sukurdami patogias darbo sąlygas, išvengsite nugaros, kaklo skausmų, bei per didelio nuovargio. Šie stalai puikiai atlieka savo funkciją, bei moderniai papuošia darbo erdvę.

1

Reguliuojamų aukščio stalų asortimentas

Mūsų siūlomi reguliuojamo aukščio stalai:

  • Kampiniai reguliuojami darbo stalai – tai puikus sprendimas mažesnėms erdvėms, kai stalą planuojama statyti kampe bandant sutaupyti vietos. Jie puikiai reguliuojasi, kartu galima montuoti spinteles.
  • Standartiniai keturkampiai stalai – puikus pasirinkimas didesnėms erdvėms. Juos lengva atskirti širmomis taip sujungiant keletą stalų į vieną bendrą darbo erdvę. Nuostabus pasirinkimas šiuolaikinėms darbo vietoms, naujiems erdviems ofisams.

Reguliuojamų stalų išskirtinumas

Reguliuojamo aukščio stalai išsiskiria tuo, kad yra ergonomiški, puikiai prisitaiko prie kiekvieno poreikių. Prie jų lengva dirbti atsisėdus, tačiau jeigu kuruojate konferenciją ar tiesiog vykdote prezentaciją, juos galima pakeli iki tokio aukščio, kad lengvai galėsite dirbti ir stovint. Tai nuostabus sprendimas.

Reguliuojamų stalų kokybė ir ilgaamžiškumas

Mūsų elektroninėje parduotuvėje parduodami stalai yra pagaminti iš geriausių medžiagų, todėl yra ilgaamžiai, lengvai prižiūrimi, bei nesibraižantys. Dauguma stalų turi elektrinius valdymo mechanizmus, kurie lengvai ir patogiai leis tobulai pritaikyti stalo aukštį pagal poreikius. Šie stalai puiki investicija norint sukurti idealias darbo sąlygas.