1

Biuro lankytojų kėdės – tai baldas, dažniausiai naudojamas laukiamajame, bei konferencijų salėse. Tai populiarus ir pasiteisinęs sprendimas, norint sutalpinti daug žmonių, kuriems nereikėtų stovėti laukiant. Mūsų internetinėje parduotuvėje rasite gausybę biuro lankytojų kėdžių, kurios puikiai tiks jūsų aplinkai.

Lankytojų kėdžių pagrindiniai kriterijai ir patarimai renkantis produktą

Keletas patarimų renkantis biuro lankytojų kėdes:

  • Renkantis šio tipo kėdes, atkreipkite dėmesį į jų tvirtumą. Besikeičiantys žmonės, turi jausis saugiai atvykę į jūsų darbo aplinką.
  • Taip pat verta atkreipt dėmesį ar kėdė yra mobili ar stacionari. Renkantis kėdes didesnėms auditorijoms, rekomenduojame pasirinkti stacionarias, o mažesnėms erdvėms – labiau tiks mobilios.
  • Taip pat svarbu atkreipti dėmesį į kėdės modelį. Jei neturite didelių erdvių, kur galėtumėte sandėliuoti kėdes, siūlome rinktis vieną ant kitos susidedančias kėdes, kurios sutaupo daug vietos. Jas vėliau lengvai ištrauksite ir vėl galėsite naudoti dideliems žmonių kiekiams. Taip pat norime atkreipti dėmesį, kad pas mus galite rasti biuro lankytojų kėdžių, kurios transformuojasi į staliukus, kuriuos galite panaudoti daiktams pasidėti, ar pagalbai užsirašinėjant. Taipogi rasite paminkštintų arba ne, kėdžių, priklausomai nuo jūsų poreikio.
  • Na ir žinoma dizainas. Rinkitės savo aplinkai tinkančias kėdes, kurios dera prie bendro interjero.

Lankytojų kėdžių kainos ir kokybės santykis

Mūsų internetinėje parduotuvėje rasite įvairiausių biuro laukiamojo kėdžių, kurios yra ne tik patogios, bet ir stilingos, taip kurdamos gerą ir profesionalią aplinką. Mes užtikriname nepriekaištingą gaminių kokybę ir ilgaamžiškumą už patrauklią kainą.

Dažniausiai užduodami klausimai

K: Ar lankytojų kėdės jau yra paruoštos naudojimui, ar jas reikės surinkinėti?
A: Lankytojų kėdes galite užsisakyti nesurinktas, arba su surinkimo paslauga.

K: Ar yra galimybė išsinuomoti lankytojų kėdes renginiui ar šventei?
A: Ne. Tokios paslaugos neteikiame.

K: Ar Jūsų siūlomi mokykliniai baldai atitinka visus saugumo reikalavimus?
A: Visi mūsų siūlomi mokykliniai baldai turi visus ES reikalavimus atitinkančius tvarumo bei saugumo sertifikatus.

K: Ar įmanoma sukomplektuoti mokyklinių baldų komplektus pagal skirtingo amžiaus vaikus?
A: Mokykliniai baldai pritaikomi bet kurio amžiaus mokiniui. Jeigu baldai naudojasi skirtingo amžiaus ir ūgio mokinaii, stalai ir kėdės turi galimybę keisti jų aukštį.