Vadovo biuro kėdė FENIX

495,00 + PVM
  • NAUJIENA! Sinchro mechanizmas,valdymas porankiuose
  • Išskirtinis įvaizdis, kokybė ir komfortas
  • Spalva juoda, galimi užsakymai
  • Turime ekspozicijoje

Itin solidi vadovo biuro kėdė FENIX, išsiskirianti įdomia forma, pagaminta iš itin patvarios dirbtinos odos ir turi fiksuotus lieto aliuminio bei odos apmušalu aptrauktus porankius. FENIX sėkmingai pasitarnaus vadovaujančio personalo kabinete, kur prestižas ir pakilus dizainas yra ypač svarbūs.


Išankstinis užsakymas

Turite klausimų mums? Susisiekite!

Garantija Garantija
Galima užsakyti Galima užsakyti
Pristatymo galimybė Pristatymo galimybė
Kokybiškos medžiagos Kokybiškos medžiagos
Turime ekspozicijoje Turime ekspozicijoje

MECHANIZMAS

Kėdė aprūpinta aukštos klasės sinchroniniu mechanizmu, leidžiančiu laisvai siūbuoti kėdėje, išsaugant galimybę užfiksuoti 1 iš 4 pasvirimo padėčių. Mechanizmo funkcijos valdomos tam skirtais minimalistiniais mygtukais, integruotais porankiuose. Mechanizmas aprūpintas AntiShock apsauga, kurios dėka, atleidus užraktą, atlošas neatsitrenkia į vartotojo nugarą.

SĖDYNĖ

Profiliuota, pagaminta iš patvaraus ir deformacijai atsparaus poliuretano. Apmušta itin tvirta, malonia liesti dirbtina oda. Taip pat, sėdynė turi gylio reguliavimo funkciją – atstumą nuo atlošo. Tai sumažina riziką, kad sėdynė prisispaudžia prie šlaunų, todėl įvairaus ūgio žmonės gali naudotis atlošo funkcija. Funkcija valdoma tam skirtais minimalistiniais mygtukais, integruotais porankiuose.

ATLOŠAS

Vadovo biuro kėdė FENIX turi ergonomiškai išformuotą atlošą, kurio dėka (sinergijoje su papildomomis funkcijomis) yra sumažinamas krūvis nugaros sričiai ilgo sėdėjimo metu. Taip pat atlošas pasižymi išskirtinėmis dizaino formomis bei naudojamais komponentais – tvirta ir maloni liesti dirbtinė oda, galinėje dalyje lieto aliuminio akcentas bei deformacijai atsparus lieto poliuretano užpildas.

GALVOS ATRAMA

Vadovo biuro kėdė FENIX turi integruotą reguliuojamo aukščio galvos atrama, kuri suteiks ergonomišką ir komfortišką atramą darbo ir poilsio metu.

PORANKIAI

Išskirtinio dizaino, pagaminti iš aukštos kokybės komponentų, fiksuoti, lieto aliuminio porankiai, vietomis (porankių apačia, šonai bei porankių pagalvėlės) aptraukti itin tvirta, malonia liesti dirbtina oda. Porankiai turi integruotus minimalistinius mygtukus, kuriais patogiai galima valdyti kėdės mechanizmo funkcijas (sėdynės gylio reguliavimą bei sinchroninio mechanizmo fiksaciją).

MOBILI BAZĖ

Kėdė turi penkių žvaigždučių poliruoto aliuminio pagrindą, kuris yra aprūpintas 60 mm skersmens ratukais, kurie yra saugūs parketui ir laminatui. Jie taip pat yra tinkami naudoti ant kiliminės dangos.