Ergonominė kėdė SAMURAI 1011011

488,00 + PVM
  • Ypač stiprus metalinis rėmas
  • Funkcijų gausa,sėdynės gylio reguliavimas
  • Spalva juoda, ruda, kreminė

Išankstinis užsakymas

Turite klausimų mums? Susisiekite!

Ergonominė vadovo kėdė SAMURAI 1011011

Biuro kėdės matmenys

 

Ergonomiška biuro kėdė su “MultiBlock” sinchroniniu supimosi mechanizmu – atskirai  sinchroniškai reguliuojamas kėdės atlošo ir sėdynės atsilenkimo kampas.

– plieninis  chromuotas nugaros  atlošas  atitinka anatominę žmogaus kūno formą , gerina ergonomines savybes ir suteikia kėdei stabilumo maximaliai atlenkus atlošą.

– chromuoti plieniniai porankiai su minkštomis pagalvėlėmis.

– minkšta patogi  sėdynė su galimybe reguliuoti standumą.

– nugaros apmušalai – atspari dilimui perforuota medžiaga NewLeather *.

– chromuota ratų bazė

Privalumai:  Dviejų zonų reguliuojama juosmens atrama užtikrina nepriekaištingą nugaros atramą nepriklausomai nuo sėdinčio žmogaus dydžio;Tvirtas plieninis rėmo atlošas ir sėdynė, veidrodinis chromas;10 metų garantija plieniniam rėmui;MULTIBLOCK sinchroninis siūbavimo mechanizmas dėl atskiro sinchroninio nugaros ir sėdynės nukrypimo leidžia kūnui periodiškai atsilenkti, o tai pagerina kraujotaką ir ištempia nugaros raumenis;Galimybė fiksuoti kėdę bet kokioje  padėtyje;Sėdynės gylio reguliavimas naudojant specialų slankiklį užtikrina ergonomiškai teisingą kėdės prigludimą, sukuriant papildomą komfortą ir patogumą. Sėdynės gylį galima fiksuoti penkiose padėtyse;Ratų bazė išlieta su atatrankos poliuretano ritinėliais;Antiatatrankos poliuretano ratukai suteikia papildomą kėdės veikimo saugumą: be apkrovos – apsaugo nuo atsitiktinio kėdės judėjimo, sėdint – leidžia lengvai judėti. Ratukai patvarūs, tylūs, nepalieka žymių ir įbrėžimų ant grindų, padidintas diametras (60 mm);Porankiai: veidrodinis chromuotas plienas, paminkštintas dilimui atsparia NewLeather* medžiaga.

Galimos atlošo/porankio/sėdynės apmušalų medžiagos spalvos:

– juodos spalvos su juodais porankiais;

– pilka su pilkais porankiais;

-smėlio spalvos su smėlio spalvos porankiais;

-tamsiai ruda su tamsiai ruda ir galvos atrama.

* NewLeather yra inovatyvi aplinkai nekenksminga medžiaga, sutvirtinta nailoniniais siūlais, turi pluoštinį natūralų pagrindą, dėl kurio ši medžiaga savo elastingumu, tvirtumu ir atsparumu dilimui nenusileidžia įprastai natūraliai odai.Tuo pačiu perforacija suteikia unikalių „kvėpavimo“ savybių, kurios nenusileidžia net audiniams ir gerokai viršija įprastos natūralios odos „kvėpavimo“ savybes