Metalinė persirengimo spintelė SOLID SSK330

261,00 + PVM

Metalinė rūbų spintelė SSK330 pagaminta iš storasienio lakštinio plieno ir nudažyta korozijai atsparia milteline emale, pilka spalva (RAL 7035).

Turite klausimų mums? Susisiekite!

Metalinė drabužių spintelė SOLID SSK330

Metalinė rūbų persirengimo spintelė SOLID SSK330 – patogiam rūbų pasidėjimui įvairiose patalpose. Iš korozijai atsparia milteline emale padengta danga, ši plieninė konstrukcija yra patvari ir puikiai apsauganti laikomis drabužius nuo drėgmės ar kitų neigiamų veiksnių.

Metalinė rūbų persirengimo spintelė SOLID SSK330 – iš storasienio lakštinio plieno pagaminta konstrukcija yra itin patvari ir stabili. durelių konstrukcija yra suvirinta ir papildomai sustiprinta T formos standumo briaunomis, tad ši spintelės dalis yra ypač tvirta ir patikima. Siekiant efektyvios ir veiksmingos ventiliacijos – durelių viršuje ir apačioje išfrezuotos angos geresnei oro cirkuliacijai. Durelėse specialiai išformuoti asmeninių kortelių laikikliai bei guminiai amortizatoriai tylesniam durelių uždarymui. Metalinėse persirengimo spintelėse integruotas užraktas, su komplektacijoje esančiais dviem raktais. Spintelių viduje patogi lentynėlė bei skersinis norimiems rūbams pasikabinti.

Išmatavimai (ilgis, gylis, aukštis): 900x500x1800