Dviejų lygių metalinė persirengimo spintelė SOLID SSK332

276,00 + PVM

Metalinė rūbų spintelė SSK332 pagaminta iš storasienio lakštinio plieno ir nudažyta korozijai atsparia milteline emale, pilka spalva (RAL 7035).

Turite klausimų mums? Susisiekite!

METALINĖS PERSIRENGIMO SPINTELĖS SOLID SSK332

Dviejų lygių metalinė persirengimo spintelė SOLID SSK332

Dviejų lygių metalinė persirengimo spintelė SOLID SSK332 – tai iš aukščiausios kokybės storasienio lakštinio plieno pagaminta konstrukcija. Plienas padengtas pilkos spalvos antikorozine milteline emale.

Ši dviejų lygių metalinė persirengimo spintelė – patvari ir patikima konstrukcija, kurios gamybai naudojamos tik aukščiausios kokybės nerūdijantis plienas. Siekiant užtikrinti konstrukcijos apsaugą, jos paviršius padengtas antikorozine milteline emale, apsaugančia metalą nuo drėgmės bei rūdijimo. durelių konstrukcijos suvirintos pažangia įranga ir tuo pačiu sustiprintos papildoma dvigubos T formos standumuo suteikiančiomis briaunomis. Durelių viršuje ir apačioje išpjautos ventiliaciai skirtos angos. Patogiam naudojimuisi taip pat išformuoti asmeninių kortelių laikikliai bei galiniai amortizatoriai tylesniam jų uždarymui. Jūsų saugumui taip pat įmontuotas išskirtinis užraktas su komplektacijoje esančiais 2 raktais. Kiekvienoje spintelėje rasite skersinį pakaboms bei lentynėlę.

Išmatavimai (ilgis, gylis, aukštis): 900x500x1800