Akustinės sienelės Inter

Kaina nuo 132,00 + PVM

Minimalistinio dizaino akustinės sienelės INTER užtikrins gerą garso izoliaciją tarp kelių darbo vietų ir padės efektyviai išspręsti triukšmo problemą atvirų erdvių darbo vietose.

Gaminame ne tik standartinių išmatavimų , bet ir Jūsų pageidavimu nestandatinių matmenų tiek prie stalo tvirtinamas , tiek pastatomas ant grindų akustines sieneles.

Turite klausimų mums? Susisiekite!

Akustinė sienelė Inter

Funkcionalios, minimalistinio dizaino akustinės sienelės INTER užtikrins gerą garso izoliaciją tarp kelių darbo vietų.

Didžiausias akustinių sienelių Inter privalumas – užsklandų mobilumas, funkcionalumas, stabilumas . Tvirtinama prie stalo specialiu universaliu laikikliu , tinkančiu įvairaus storio stalviršiam , kurių nebereikia gręžti ar kitaip gadinti.

Akustinės pertvaros INTER, tvirtinamos prie darbo stalų, suteikia privatumo ir sumažina aplinoje sklindantį triukšmą, tačiau leidžia matyti ir bendrauti su kolegomis.

Akustinių sienelių gamybai naudotos naujausios garso izoliacijos medžiagos ir inovatyvūs dizaino sprendimai, leidžiantys efektyviai išspręsti triukšmo problemą atvirų erdvių darbo vietose.

Akustinės biuro sienelės pagamintos iš aukščiausios kokybės medžiagų, galima rinktis iš plataus audinių spalvų asortimento.