Vadovo baldai Aria

  • Aukščiausios kokybės medžiagos
  • Akmens, stiklo ir odos elementai
  • Minimalistinis prabangus stilius

„Ario“ vadovų stalai yra naujas prabangos apibrėžimas. Aukštos kokybės medžiagos, tokios kaip poliruotas akmuo, fanera ir oda, daro Ario kolekciją išskirtinai elegantiška.

Turite klausimų mums? Susisiekite!

Aria vadovo baldai

Kolekcijoje siūlomi ne tik tiesūs fiksuoto aukščio vadovų stalai, bet ir stalai su konferencijų prailginimais bei stalai, pritvirtinti prie indaujos. Ario kolekcijoje spalvas ir dekorus galima derinti pagal pageidavimą. Baldo viduje ir išorėje gali būti naudojami įvairūs dekorai. Ant rašomųjų stalų galima pritvirtinti stiklinius arba odinius įdėklus. Stalviršius ir kojų apačias galima padailinti gražiais dekoratyviniais įdėklais.
Šio baldo dizainas yra ne tik unikalus, bet ir visų techninių sprendimų kokybė yra aukščiausios klasės. Individualūs laidų valdymo sprendimai ir integruoti įkrovikliai suteikia lengvą prieigą prie elektros.
Indaujos, skirtos stalo laikymui su integruotais indukciniais įkrovikliais, taip pat mobilūs stovai yra funkcionalus darbo vietų papildymas. Tai ypač aktualu tiems, kurie vertina tvarką. Visi Ario stalai gali būti papildomai komplektuojami su priekinėmis plokštėmis, kurios dengia kojas.