Vadovo baldai Gravity

  • Ore kabančio stalo iliuzija
  • Unikalus dizainas ir išskirtinumas
  • El.reguliuojamas aukštis

Tvirtas ir patogus, nepaisant sunkumo – „Gravity“ perkelia vadovo stalo idėją į visiškai naują lygį. Minimalistinė forma, įkvėpta modernios architektūros, buvo integruota su technologijomis. Didelis stalviršis, esantis ant vieno atramos taško, nematoma atraminė konstrukcija primena ore kabantį stalą, o elektra reguliuojamas stalviršis leidžia dirbti ergonomiškai ir sklandžiai pereiti iš sėdimos į stovimą padėtį. Gravity asortimentą taip pat sudaro: reguliuojamo aukščio konferencijų stalas, kavos staliukas, knygų stendas ir modulinė laikymo sistema. Šis unikalus stalas yra drąsus pasiūlymas, skirtas šiuolaikiniams lyderiams.

Turite klausimų mums? Susisiekite!

Gravity vadovo baldai

Biuro baldų kolekcija “Gravity” pristato visiškai naują vadovų darbo stalų koncepciją.

Įkvėpti šiuolaikinės architektūros pagrindų, minimalistinio dizaino biuro baldai “Gravity” turi integruotas modernias technologijas.

Vadovo biuro stalas atrodo tarsi pakibęs ore, nes darbastalis yra prilaikomas tik vienos kojos ir nematomos konstrukcijos.

Elektrinė aukščio reguliavimo sistema užtikrina stalo ergonomiškumą ir lengvą darbo vietos pakeitimą iš sėdimos į stovimą poziciją.

Naująją kolekciją “Gravity” sudaro platus elementų pasirinkimas – reguliuojamo aukščio darbo ir konferencijų stalai, kavos staleliai, lentynų blokai ir modulinės biuro spintos.

Tai drąsus pasiūlymas, sukurtas šiuolaikiniams lyderiams.