Ergonominė biuro kėdė ALUMASTER HD

448,00 + PVM
  • NAUJIENA!
  • Funkcijų gausa - plačiau aprašyme.
  • Turime sandėlyje, spalva juoda
  • Turime ekspozicijoje

Ergonominės kėdės ALUMASTER HD su itališku DONATI mechanizmu, sėdynės gylio ir kampo reguliavimo sistema – išskirtinei ergonomikai, efektyvumui ir įvaizdžiui Jūsų biure.

Turite klausimų mums? Susisiekite!

Garantija Garantija
Gamybos terminas 1-3 d.d. Gamybos terminas 1-3 d.d.
Pristatymo galimybė Pristatymo galimybė
Kokybiškos medžiagos Kokybiškos medžiagos
Turime ekspozicijoje Turime ekspozicijoje

MECHANIZMAS

Alumaster HD ergonominėje kėdėje yra sumontuotas itališkas DONATI sinchronizuotas judėjimo mechanizmas, leidžiantis laisvai siūbuoti kėdėje, išsaugant galimybę užfiksuoti 1 iš 4 pasvirimo padėčių. DONATI tai – tikras itin aukštos kokybės kėdžių komponentų gamybos lyderis iš Italijos, itin plačiai žinomas tarptautiniu mastu ir komponentus tiekiantis tik patikimiems kėdžių gamintojams. DONATI mechanizmai pasižymi funkcionalumu, itin dideliu tvirtumu ir ilgaamžiškumu. Jūsų patogumui atlošo pasipriešinimas pasvirus reguliuojamas po sėdyne paslėpta rankenėle. Mechanizmas aprūpintas AntiShock apsauga, kurios dėka, atleidus užraktą, atlošas neatsitrenkia į vartotojo nugarą.

Mechanizmas taip pat turi funkciją, leidžiančią reguliuoti sėdynės gylį, t.y. atstumą nuo atlošo, todėl įvairaus ūgio žmonės gali patogiau susireguliuoti atlošo atsilenkimo kampą ir spaudimą į šlaunų zoną.

SĖDYNĖ

Kėdė Alumaster HD taip pat turi sėdėjimo kampo keitimo funkciją, kurios dėka, darbo metu naudotojas gali užfiksuoti kėdės pasvirimą 10 laipsnių kampu.

Sėdynė profiliuota, pagaminta iš patvaraus ir deformacijai atsparaus poliuretano. Apmuštas itin tvirtu, ilgaamžiu, sertifikuotu ir skysčiam neleidžainčio susigerti atspariu audiniu. Taip pat, sėdynė turi gylio reguliavimo funkciją – atstumą nuo atlošo. Tai sumažina nereikalingą riziką nepotogiam šlaunų spaudimui, įvairaus ūgio žmonės lengvai ras jiems priimtiną padėtį.

ATLOŠAS

Pagaminta iš juodo, itin stipraus tinklelio, kuris užtikrina tinkamą oro cirkuliaciją ir prisitaiko prie vartotojo nugaros formos – tvirtesnis prigludimas juosmens srityje padeda sumažinti stuburo apkrovą.

JUOSMENS PROFILIS

Alumaster HD biuro kėdės atlošas turi funkciją, kurios dėka galima reguliuoti juosmens profilio aukštį , lengvai pritaikant atlošą prie anatominių žmogaus nugaros formų.

GALVOS ATRAMA

Biuro kėdė Alumaster HD turi integruotą reguliuojamo aukščio galvos atrama. Galvūgalis gali palaikyti kaklą ir sumažinti jo apkrovą, nesvarbu, ar vartotojas dirba, ar ilsisi. Kaklo atrama yra pagaminta iš itin elastingo tinklelio – taip nėra stabdoma oro cirkuliacija.

PORANKIAI

Kėdė turi reguliuojamus porankius, kad būtų užtikrinta teisinga dilbio ir plaštakos padėtis dirbant prie stalo.

porankių reguliavimas į plotį leidžia pritaikyti rankų poziciją pagal poreikį (reguliavimo diapazonas 80 mm)

rankos pagalvėlės padėties kampas +/- 15 laipsnių. Minkšta pagalvėlė patogumui, kaip standartinė

priekinės ir nugaros dalies reguliavimas 50 mm ribose leidžia reguliuoti porankį pagal dilbio ilgį;

aukštyn-žemyn, leidžia reguliuoti aukštį taip, kad dilbis būtų padėtas 90 laipsnių kampu liemens atžvilgiu, o tai ženkliai atpalaiduoja nugaros raumenis ilgai dirbant sėdimoje padėtyje. Reguliavimo diapazonas 75 mm.

MOBILI BAZĖ

Lengvas, itin tvirtas, aliuminio ratukų pagrindas (5 žvaigždučių lygio) aprūpintas 60 mm skersmens ratukais, kurie yra saugūs parketui ir laminatui. Jie taip pat yra tinkami naudoti ant kiliminės dangos.