Ergonominė biuro kėdė WATERFALL HD

288,00 + PVM
  • NAUJIENA!
  • Funkcijų gausa - plačiau aprašyme.
  • Juodos spalvos pasirinkimas

Ergonomiškos biuro kėdės, pasižyminčios palyginti mažais matmenimis, išlaikant platų reguliavimo diapazoną. Tinklinis atlošas prisitaiko prie nugaros formos ir užtikrina nuolatinį laisvą oro srautą. Be to, Smart Move technologijos dėka atlošas dinamiškai prisitaiko prie vartotojo judesių kėdėje.

Turite klausimų mums? Susisiekite!

Parašykite mums

Ergonominė kėdė WATERFALL HD

Ergonominės kėdės”Waterfall” sėdynės  ir aštuoneto formos atlošo dizainas – išskirtinai patogiam ir taisyklingam sėdėjimui visos darbo dienos metu.

 

MECHANIZMAS:
Waterfall HD ergonominėje  kėdėje yra sumontuotas aukštos klasės sinchronizuotas judėjimo mechanizmas, leidžiantis laisvai siūbuoti kėdėje, išsaugant galimybę užfiksuoti 1 iš 4 pasvirimo padėčių. Atlošo pasipriešinimas pasvirus reguliuojamas po sėdyne paslėpta rankenėle. Mechanizmas aprūpintas AntiShock apsauga, kurios dėka, atleidus užraktą, atlošas neatsitrenkia į vartotojo nugarą.

Mechanizmas taip pat turi funkciją, leidžiančią reguliuoti sėdynės gylį, t.y. atstumą nuo atlošo. Tai sumažina riziką, kad sėdynė prisispaudžia prie šlaunų, todėl įvairaus ūgio žmonės gali naudotis atlošo funkcija.

ATLOŠAS:
Pagaminta iš juodo, itin stipraus tinklelio, kuris užtikrina tinkamą oro cirkuliaciją ir prisitaiko prie vartotojo nugaros formos.

JUOSMENS PROFILIS:
Waterfall kėdės atlošas turi funkciją, kurios dėka galima reguliuoti juosmens profilio aukštį.

GALVOS ATRAMA:

Biuro kėdė Waterfall HD turi integruotą reguliuojamo aukščio galvos atrama. Tai suteikia ergonomišką atramą darbo ir poilsio metu.

PORANKIAI:
Kėdė turi reguliuojamus porankius, kad būtų užtikrinta teisinga dilbio ir plaštakos padėtis dirbant prie stalo.

aukštyn-žemyn, leidžia reguliuoti aukštį taip, kad dilbis būtų padėtas 90 laipsnių kampu liemens atžvilgiu, o tai ženkliai atpalaiduoja nugaros raumenis ilgai dirbant sėdimoje padėtyje.

priekinės ir nugaros dalies reguliavimas leidžia reguliuoti porankį pagal dilbio ilgį;

rankos pagalvėlės padėties kampas +/- 15 laipsnių.

 

SĖDYNĖ:
Profiliuotas, pagamintas iš patvaraus ir deformacijai atsparaus poliuretano. Apmuštas itin tvirtu, ilgaamžiu, sertifikuotu ir vandeniui atspariu audiniu. Taip pat, sėdynė turi gylio reguliavimo funkciją – atstumą nuo atlošo. Tai sumažina riziką, kad sėdynė prisispaudžia prie šlaunų, todėl įvairaus ūgio žmonės gali naudotis atlošo funkcija.

MOBILI BAZĖ:
Lengvas, juodo arba poliruoto aliuminio bėgimo pagrindas aprūpintas 60 mm skersmens ratukais, kurie yra saugūs parketui ir laminatui. Jie taip pat yra tinkami naudoti ant kiliminės dangos.

 

IŠMATAVIMAI: