Ergonominė biuro kėdė WATERFALL HD

288,00 + PVM
  • NAUJIENA!
  • Funkcijų gausa - plačiau aprašyme.
  • Turime sandėlyje, spalva juoda

Ergonominės kėdės”Waterfall” sėdynės  ir aštuoneto formos atlošo dizainas – išskirtinai patogiam ir taisyklingam sėdėjimui visos darbo dienos metu.

  • Turime ekspozicijoje

Tinklinis atlošas prisitaiko prie nugaros formos ir užtikrina nuolatinį laisvą oro srautą. Sėdynė pagaminta iš deformacijai atsparaus, aukšto tankio poliuretano bei turi gylio reguliavimo ir porankių reguliavimo funkcijas – plačiau išsamiame aprašyme.

Turite klausimų mums? Susisiekite!

Parašykite mums
Garantija Garantija
Gamybos terminas 1-3 d.d Gamybos terminas 1-3 d.d
Pristatymo galimybė Pristatymo galimybė
Kokybiškos medžiagos Kokybiškos medžiagos
Turime ekspozicijoje Turime ekspozicijoje

MECHANIZMAS

Waterfall HD ergonominėje kėdėje yra sumontuotas aukštos klasės sinchronizuotas judėjimo mechanizmas, leidžiantis laisvai siūbuoti kėdėje, išsaugant galimybę užfiksuoti 1 iš 4 pasvirimo padėčių. Atlošo pasipriešinimas pasvirus reguliuojamas po sėdyne paslėpta rankenėle. Mechanizmas aprūpintas AntiShock apsauga, kurios dėka, atleidus užraktą, atlošas neatsitrenkia į vartotojo nugarą.

SĖDYNĖ

Profiliuotas, pagamintas iš patvaraus ir deformacijai atsparaus poliuretano. Apmuštas itin tvirtu, ilgaamžiu, sertifikuotu ir vandeniui atspariu audiniu. Taip pat, sėdynė turi gylio reguliavimo funkciją – atstumą nuo atlošo. Tai sumažina riziką, kad sėdynė prisispaudžia prie šlaunų, todėl įvairaus ūgio žmonės gali naudotis atlošo funkcija.

ATLOŠAS

Pagaminta iš juodo, itin stipraus tinklelio, kuris užtikrina tinkamą oro cirkuliaciją ir prisitaiko prie vartotojo nugaros formos.

JUOSMENS PROFILIS

Waterfall kėdės atlošas turi funkciją, kurios dėka galima reguliuoti juosmens profilio aukštį.

GALVOS ATRAMA

Biuro kėdė Waterfall HD turi integruotą reguliuojamo aukščio galvos atrama. Tai suteikia ergonomišką atramą darbo ir poilsio metu.

PORANKIAI

Kėdė turi reguliuojamus porankius, kad būtų užtikrinta teisinga dilbio ir plaštakos padėtis dirbant prie stalo.

aukštyn-žemyn, leidžia reguliuoti aukštį taip, kad dilbis būtų padėtas 90 laipsnių kampu liemens atžvilgiu, o tai ženkliai atpalaiduoja nugaros raumenis ilgai dirbant sėdimoje padėtyje.

PORANKIAI

priekinės ir nugaros dalies reguliavimas leidžia reguliuoti porankį pagal dilbio ilgį;

PORANKIAI

rankos pagalvėlės padėties kampas +/- 15 laipsnių.