Biuro stalas PROFIL

Biuro baldų serija PROFIL stebina savo išskirtine estetika, iki smulkiausių detalių apgalvotu dizainu. Tarpelis tarp stalviršio ir kojelių suteikia biuro baldui lengvumo, grakštumo bei subtilumo.

Turite klausimų mums? Susisiekite!

Darbuotojų stalas Profil

  • Biuro stalas PROFIL – tai išskirtine estetika ir su iki smulkių detalių apgalvotu dizainu pasižyminti konstrukcija. Kvadrato formos stalo kojos, šiam baldui suteikia subtilumo ir modernumo, o taip pat ir plačias derinimo su kitais panašaus stiliaus baldais galimybes.
  • PROFIL biuro stalų sistema – išskirtinumą, ergonomiją ir funkcionalumą mėgstantiems žmonėms. Suteikite savo komercinėms erdvėms daugiau, išsirinkdami PROFIL biuro stalų sistemą, kuri suteiks galimybes turėti skirtingus stalus bei juos lengvai pritaikyti bet kokioje erdvėje.
  • PROFIL stalų kolekcijoje galimos trys skirtingų kojų variacijos – U, O ir A formų. Priklausomai nuo jūsų pasirinkimo – U ir O formos kojų konstrukcija pagaminta iš metalo, o A formos kojos (PROFIL WOOD komplektacija) gaminamos derinant metalines konstrukcijas su medinėmis kojelėmis.
  • Derinkite stalo konstrukcijas taip kaip norite ir susikurkite individualius bei išskirtinius savo biuro dizainų sprendimus, tobulai derančius su įvairiais biuro stalais, komodomis, spintelių stalviršių ar kojų atspalviais.
  • Visose pasirinktose stalų komplektacijose ir jiems individualiai tinkančios akustinės pertvaros, kurios tikrai bus naudingos atviro tipo biuruose, siekiant suteikti daugiau privatumo kiekvienam darbuotojui.
  • PROFIL biuro baldų serijoje drauge rasite ir daiktų laikymo, posėdžių bei priimamojo baldų sprendimus, puikiai tinkančius erdvių, skirtų individualiam ar komandiniam darbui bei poilsio erdvių išpildymui tuo pačiu išlaikant vientisą, estetišką ir komfortišką biuro erdvę.”