Biuro stalas PROFIL

Biuro baldų serija PROFIL stebina savo išskirtine estetika, iki smulkiausių detalių apgalvotu dizainu. Tarpelis tarp stalviršio ir kojelių suteikia biuro baldui lengvumo, grakštumo bei subtilumo.

Turite klausimų mums? Susisiekite!

Darbuotojų stalas Profil

Universalaus dizaino ir funkcionalios PROFIL biuro stalų sistemos pagalba galite turėti skirtingus stalus bei pritaikyti juos bet kokio tipo biure.

PROFIL stalai gali turėti trijų skirtingų stilių kojas – U, O ir A formos.U ir O formos kojos yra metalinės, o A formos kojos (stalo variantas PROFIL WOOD) gaminamos iš metalinės konstrukcijos ir medinių kojelių.

Derindami įvairias biuro stalų, komodų, spintelių stalviršio ar kojų spalvas, sukursite idealiai jūsų biuro interjere derančius biuro baldus.

Prie visų tipų stalų rasite tinkamiausias akustines pertvaras, itin naudingas atviro tipo biuruose, kad galėtumėte savo darbuotojams suteikti daugiau privatumo.

PROFIL biuro baldų seriją sudaro ne tik stalai, bet ir daiktų laikymo, posėdžių ir priimamojo baldų sprendimai, norintiems susikurti erdves individualiam ar komandiniam darbui, poilsio erdves bei turėti vientisą, estetišką ir patogią biuro erdvę.