“Northcliffe lighting” biuras Kaune

Darbai: Pirminė konsultacija, patalpų išmatavimas, sprendimų pateikimas vizualizacijomis, baldų atvežimas ir surinkimas.

Data: 2019.12.20 Klientas: Northcliffe lighting

“Northcliffe Lighting” komapnija nusprendė eiti šiuolaikinio, modernaus, “loft” stiliaus biuro dizaino keliu. Pasitelkiant kvalifikuotų dizainerių paslaugomis, buvo suprojektuotas ir įgyvendintas biuro išplanavimas ir apstatymas. Biure naudojami “bench” stiliaus darbo stalai su akustinėmis pertvaromis. Modernūs “O” formos stalo rėmai užtikrina stalų stabilumą, o dideli 25 mm storio ąžuolo imitacijos laminuoti praktiški stalviršiai suteikia baldams šilumos ir ilgaamžiškumo. Laisvalaikio zonoje sumontuotas baro stiliaus valgomojo stalas su dirbtinio akmens “Corian” stalviršiu. Išnaudojant erdvę buvo projektuojami nestandartiniai minkštasuoliai su stovimom darbo vietom, o norint rasti ramesnę vietą pokalbiui su klientu ar kolega šiame biure savo vietą atrado ir mūsų akustiniai minkštasuoliai “Platinum High”, kuriuos galite rasti mūsų SofaOffice kataloge.

Įgyvendinant šį projektą buvo naudojami “LOTUS” serijos stalai, komodos ir “O” formos nestandartiniai rėmai. Biuro svečius pasitinkanti administracija įsikūrusi prie “ZIP” serijos priimamojo stalo, su LED apšvietimu, kuris suteikia puikų pirmą ispūdį vos įžengus pro duris.