Akcija!

Ergonominė biuro kėdė AVANT

339,00 289,00 + PVM
  • Reguliuojamo aukščio atlošas
  • Funkcijų gausa - plačiau aprašyme.
  • Turime sandėlyje, spalva juoda

Biuro kėdės AVANT pasižymi itin itin plačią funkcijų gama. Tinklinis atlošas prisitaiko prie nugaros formos ir užtikrina nuolatinį laisvą oro srautą, o reguliuojamo aukščio atlošas leis kėdę susireguliuoti dar patogiau aukštaūgiams naudotojams. Porankių reguliavimo bei juosmens atramos reguliavimo funkcijos leis kėdę prisitaikyti įvairių sudėjimų naudotojams.

  • Turime ekspozicijoje

Turite klausimų mums? Susisiekite!

Parašykite mums
2 metų garantija 2 metų garantija
Gamybos terminas 1-3 d.d. Gamybos terminas 1-3 d.d.
Pristatymo galimybė Pristatymo galimybė
Kokybiškos medžiagos Kokybiškos medžiagos
Turime ekspozicijoje Turime ekspozicijoje

MECHANIZMAS

AVANT ergonominėje  kėdėje yra sumontuotas aukštos klasės, itališko prekinio ženklo DONATI sinchronizuotas judėjimo mechanizmas, leidžiantis laisvai siūbuoti kėdėje, išsaugant galimybę užfiksuoti 1 iš 4 pasvirimo padėčių. Mechanizmas aprūpintas AntiShock apsauga, kurios dėka, atleidus užraktą, atlošas neatsitrenkia į vartotojo nugarą.

Mechanizmas taip pat turi funkciją, leidžiančią reguliuoti sėdynės gylį, t.y. atstumą nuo atlošo. Tai sumažina riziką, kad sėdynė prisispaudžia prie šlaunų.

SĖDYNĖ

Profiliuota, pagaminta iš patvaraus ir deformacijai atsparaus aukšto tankio poliuretano. Apmušta itin tvirtu, ilgaamžiu, sertifikuotu ir vandeniui atspariu audiniu.

Taip pat, sėdynė turi gylio reguliavimo funkciją – atstumą nuo atlošo. Tai sumažina riziką, kad sėdynė prisispaudžia prie šlaunų, todėl įvairaus ūgio žmonės gali naudotis atlošo funkcija. Sėdynės gylis reguliuojamas minimalistine rankenėle, integruota sėdimosios dalies šone.

ATLOŠAS

Ergonominės biuro kėdės AVANT atlošas turi aukščio reguliavimo funkciją, kuri itin praverčia aukštaūgiams žmonėms susireguliuoti atlošo aukštį patogiam bei taisyklingam sėdėjimui. Šios biuro kėdės atlošas yra pagamintas iš juodo, itin stipraus tinklelio, kuris užtikrina tinkamą oro cirkuliaciją ir prisitaiko prie vartotojo nugaros formos. Atlošas pritvirtintas prie itin stiprios, lieto aliuminio “alkūnės”, kuri pasitarnauja ir kaip solidumo akcentas.

JUOSMENS PROFILIS

AVANT kėdės atlošas turi funkciją, kurios dėka galima reguliuoti juosmens profilio aukštį. Tai suteikia galimybę susireguliuoti juosmens atramą taip, kad ilgo sėdėjimo metu juosmens sritis patirtų kuo mažesnę apkrovą.

GALVOS ATRAMA

Biuro kėdė AVANT turi integruotą reguliuojamo aukščio galvos atrama. Tai suteikia ergonomišką atramą darbo ir poilsio metu.

PORANKIAI

Kėdė turi reguliuojamus porankius, kad būtų užtikrinta teisinga dilbio ir plaštakos padėtis dirbant prie stalo.

priekinės ir nugaros dalies reguliavimas leidžia reguliuoti porankį pagal dilbio ilgį.

aukštyn-žemyn, leidžia reguliuoti aukštį taip, kad dilbis būtų padėtas 90 laipsnių kampu liemens atžvilgiu, o tai ženkliai atpalaiduoja nugaros raumenis ilgai dirbant sėdimoje padėtyje.

porankių reguliavimas į plotį leidžia pritaikyti rankų poziciją pagal poreikį.

MOBILI BAZĖ

Lengvas ir itin tvirtas poliruoto aliuminio ratukų pagrindas aprūpintas 60 mm skersmens ratukais, kurie yra saugūs parketui ir laminatui. Jie taip pat yra tinkami naudoti ant kiliminės dangos.