Akcija!

Ergonominė biuro kėdė NOVA HD

350,00 297,00 + PVM
  • Turime ekspozicijoje, spalva juoda
  • Pritaikyta aukštiem ir didesnį svorį turintiem žmonėm
  • Naujos kartos mechanizmai ir plati funkcijų gausa
  • Turime ekspozicijoje

UŽSAKANT DAUGIAU NEGU 5 VNT. SIŪLOME NEMOKAMAI IŠBANDYTI MODELĮ JŪSŲ BIURE. Ergonominės kėdės NOVA HD su sėdynės gylio reguliavimu, ypač stipriu mechanizmu su plačiausiom galimybėm didžiausiame ergonominių kėdžių salone INTEROFFICE

Turite klausimų mums? Susisiekite!

Garantija Garantija
Gamybos terminas 1-3 d.d. Gamybos terminas 1-3 d.d.
Pristatymo galimybė Pristatymo galimybė
Kokybiškos medžiagos Kokybiškos medžiagos
Turime ekspozicijoje Turime ekspozicijoje

Ergonominės biuro kėdės “Nova” unikalus atlošas su ergonomine išskirtinai suprojektuota juosmens atrama – patogiam ir taisyklingam sėdėjimui įvairių ūgių vartotojams visos darbo dienos metu.

MECHANIZMAS:

Nova HD ergonominėje  kėdėje yra sumontuotas aukštos klasės synchronizuotas judėjimo mechanizmas su penkiomis fixavimo padėtimis, leidžiantis laisvai svyruoti kėdėje. Jūsų patogumui atlošo pasipriešinimas pasvirus reguliuojamas po sėdyne paslėpta rankenėle. Mechanizmas aprūpintas AntiShock apsauga, kurios dėka, atleidus užraktą, atlošas neatsitrenkia į vartotojo nugarą.

Mechanizmas taip pat turi funkciją, leidžiančią reguliuoti sėdynės gylį, t.y. atstumą nuo atlošo, todėl įvairaus ūgio žmonės gali patogiau susireguliuoti  atlošo atsilenkimo kampą ir spaudimą į šlaunų zoną.

SĖDYNĖ:

Lieta profiliuota, pagaminta iš patvaraus ir deformacijai atsparaus poliuretano. Apmušta itin tvirtu, ilgaamžiu, sertifikuotu ir skysčiam nepralaidžiu atspariu audiniu. Taip pat, sėdynė turi gylio reguliavimo funkciją – atstumą nuo atlošo. Tai sumažina nereikalingą riziką nepotogiam šlaunų spaudimui,  įvairaus ūgio žmonės lengvai ras jiems priimtiną padėtį.

ATLOŠAS:

Pagaminta iš juodo, itin stipraus tinklelio arba specialaus gobeleno (pasirinktina opcija), kuris užtikrina tinkamą oro cirkuliaciją ir prisitaiko prie vartotojo nugaros formos – tvirtesnis prigludimas juosmens srityje padeda sumažinti stuburo apkrovą.

JUOSMENS PROFILIS:

Nova biuro kėdės atlošas turi funkciją, kurios dėka galima reguliuoti juosmens profilio aukštį bei įlinkio gylį , lengvai pritaikant atlošą prie anatominių žmogaus nugaros formų, kas smarkiai padeda sveikai sėdėsenai ir gerai savijautai.

JUOSMENS PROFILIS:

Nova biuro kėdės atlošas turi funkciją, kurios dėka galima reguliuoti juosmens profilio aukštį bei įlinkio gylį , lengvai pritaikant atlošą prie anatominių žmogaus nugaros formų, kas smarkiai padeda sveikai sėdėsenai ir gerai savijautai.

GALVOS ATRAMA:

Biuro kėdė NOVA HD turi integruotą reguliuojamo aukščio ir kampo galvos atrama. Šios kėdės kaklo atrama yra sukurta pagal žmogaus kaklo kauliukų liniją. Galvūgalis gali palaikyti kaklą ir sumažinti jo apkrovą, nesvarbu, ar vartotojas dirba, ar ilsisi. Kaklo atrama yra pagaminta iš itin elastingo tinklelio – taip nėra stabdoma oro cirkuliacija.

PORANKIAI:
Kėdė turi reguliuojamus porankius, kad būtų užtikrinta teisinga dilbio ir plaštakos padėtis dirbant prie stalo.

aukštyn-žemyn, leidžia reguliuoti aukštį taip, kad dilbis būtų padėtas 90 laipsnių kampu liemens atžvilgiu, o tai ženkliai atpalaiduoja nugaros raumenis ilgai dirbant sėdimoje padėtyje;

porankių reguliavimas į plotį leidžia pritaikyti rankų poziciją pagal poreikį;

priekinės ir nugaros dalies reguliavimas leidžia reguliuoti porankį pagal dilbio ilgį.

MOBILI BAZĖ:
Lengvas, itin tvirtas, plieninis ratukų pagrindas aprūpintas 60 mm skersmens ratukais, kurie yra saugūs parketui ir laminatui. Jie taip pat yra tinkami naudoti ant kiliminės dangos.

Ergonominė kėdė NOBLE HD