Arrow stalai

145,00 + PVM

Baldų dydžiai reguliuojami pagal vaiko ūgį, laikantis standartinių reikalavimų.  Dėl patrauklios išvaizdos, įdomaus dizaino, spalvų ir kokybiškų medžiagų naudojimo baldai tinkami ne tik mokykloms, bet ir gali būti naudojami vaikų kambariuose namuose.

Turite klausimų mums? Susisiekite!

ARROW serijos stalų dydžius galima reguliuoti, atsižvelgiant į standartinius reikalavimus. Stilinga forma, bei unikalus dizainas leidžia šiuos modulinius baldus pritaikyti tiek klasių, tiek ir vaikų kambarių erdvėms.

ARROW kolekcijos moduliniai baldai – tai galimybė susikurti skirtingas, individualiems poreikiams pritaikytas sistemas, atsižvelgiant į klasės tipą bei dydį. Verta nepamiršti, jog tinkamai išdėstyti baldai gali sukurti patogesnę erdvę, palengvinančią ir vaikų tarpusavio bendravimą vykstant grupinėms užduotims. Staluose integruojami papildomi elementai gali būti išsiskleidžiami, tad ir darbo zoną galima padaryti didesnę. ARROW baldų sistemoje yra modulinių spintelių konstrukcijos, lengvai pritaikomos individualiems vaikų poreikiams bei įvairių dydžių klasėms.

Baldai gali būti reguliuojami pagal vaikų ūgį, atsižvelgiant į pagrindinius reikalavimus. Estetiška išvaizda, įdomus dizainas, spalvų įvairovė bei aukštos kokybės medžiagos suteikia plačias galimybes pritaikyti šią sistemą ne tik vaikų ugdymo įstaigose, bet ir namuose kaip funkcionali ir daili kambario interjero detalė.”