Rectangle stalas

153,00 + PVM

Šios kolekcijos moduliniai baldai leidžia sukurti skirtingas individualiai pritaikytas sistemas, priklausomai nuo klasių tipo. Tinkamas stalų išdėstymas gali palengvinti vaikų bendravimą grupinio darbo metu. Staluose yra papildomų elementų, kuriuos galima išskleisti, kad būtų didesnė darbo zona. Sprendimas pasirodo naudingas, pvz. dailės pamokų metu.

Turite klausimų mums? Susisiekite!

Stačiakampio formos stalas sukurtas patogiam vaikų mokymuisi bet kokio dydžio klasėse. Lengvai derinami su kitomis šio tipo baldų sistemomis, padeda sukurti ypač funkcionalią darbo erdvę, tinkančią tiek individualiems, tiek ir grupiniams užsiėmimams. Staluose integruoti papildomi elementai bei aukščio reguliavimo funkcija leidžia stalus ir jų sistemas pritaikyti įvairioms vaikų veikloms.

Rectangle stalas pasižymi moderniu ir itin paprastu dizainu, kas suteikia puikią galimybe juos pritaikyti prie įvairaus klasių interjero. Šie unikalūs ir išskirtiniai stalai gali būti lengvai derinami ir su kitomis sistemomis, kas leidžia sukurti patogią, estetišką ir įkvepiančią erdvę. Priklausomai nuo vaikų amžiaus, stalai gali būti pritaikomi tiek mažiesiems, tiek ir ūgtelėjusiems vaikams atsižvelgiant į patogiausius stalo aukščio standartus. Šio tipo stalų sistema tinka individualiems užsiėmimams bei darbui grupėse. Drauge su stalais galite pasirinkti ir modulines spinteles, kurios pasitarnaus siekiant sukurti patogią ir efektyvią mokymosi erdvę kiekvienam vaikui. Verta paminėti ir tai, jog šios stalų sistemos gali būti lengvai pritaikomos ne tik klasėse, bet ir jūsų vaiko kambaryje!