Trisix mokykliniai stalai

299,00 + PVM

Baldų dydžiai reguliuojami pagal vaiko ūgį, laikantis standartinių reikalavimų.  Dėl patrauklios išvaizdos, įdomaus dizaino, spalvų ir kokybiškų medžiagų naudojimo baldai tinkami ne tik mokykloms, bet ir gali būti naudojami vaikų kambariuose namuose.

Turite klausimų mums? Susisiekite!

Design Study Trisix moduliniai stalai

  • Susikurkite unikalią mokymosi erdvę su išskirtiniais TRISIX mokykliniais stalais. Šių stalų aukštį galima ptritaikyti atsižvelgiant į vaikų amžių atitinkančius patogumo standartus. Stalai puikiai tiks mokyklose ar kitose švietimo įstaigose, o taip pat ir jūsų vaikų kambaryje.
  • TRISIX kolekcijos moduliniai mokyklų baldai padės sukurti skirtingas, inividualiems poreikiams bei klasių tipams pritaikytas sistemas. Tinkamai išdėstyti stalai sukurs patogesnę ir lengvesniam bendravimui pritaikytą erdvę grupinio darbo metu.
  • Drauge su integruotais papildomais, galimais išskleisti elementais galima susikurti didesnę darbo zoną. Toks sprendimas puikiai pasitarnautų, pavyzdžiui, dailės pamokų metu. Modulinių spintelių konstrukcijos sukurtos taip, kad šias galėtumėte lengvai pritaikyti pagal individualius mokinių poreikius bei atsižvelgdami į klasės dydį.
  • Šaunu yra tai, jog TRISIX baldai gali būti reguliuojami pagal vaiko ūgį, atsižvelgiant į standartinius reikalavimus. Išskirtinė išvaizda, unikalus dizainas, plati spalvų įvairovė bei kokybiškos medžiagos suteikia šiems baldams lengvą pritaikymą tiek ugdymo įstaigų, tiek ir namų erdvėms.