Mokyklinis stalas Design Study

Šios kolekcijos moduliniai baldai leidžia sukurti skirtingas individualiai pritaikytas sistemas, priklausomai nuo klasių tipo. Tinkamas stalų išdėstymas gali palengvinti vaikų bendravimą grupinio darbo metu. Staluose yra papildomų elementų, kuriuos galima išskleisti, kad būtų didesnė darbo zona. Sprendimas pasirodo naudingas, pvz. dailės pamokų metu.

Turite klausimų mums? Susisiekite!

Design Study mokykliniai baldai

Design Study – tai išskirtinėmis formomis pasižymintis moduliniai baldai, padėsiantys sukurti skirtingas sistemas atsižvelgiant į individualius vaikų poreikius bei klasių matmenis. Drauge su integruotais papildomais elementais, galima susikurti didesnę darbo zoną. Tai ypatingai pasiteisinantis sprendimas dailės ar kitų grupinių užsiėmimų metu.

Design Study – tai išskirtiniai moduliniai baldai, kurie suteiks vaikų mokymosi erdvei ne tik unikalaus žavesio, bet ir funkcionalumo, atsižvelgiant tiek į veiklų pobūdį, tiek ir į klasių erdvių dydį. Staluose integruoti papildomi elementai leidžia šias sistemas lengvai pritaikyti tiek mažesnėms, tiek ir didesnėms darbo zonoms, ypač kūrybinių dirbtuvių metu. Drauge su stalais galima pasirinkti ir modulinių spintelių konstrukciją, kurią nesudėtingai pritaikysite atsižvelgdami tiek į klasės dydį, tiek ir individualius vaikų poreikius.

Vienas didesnių šių Design Study sistemų išskirtinumų – galimybė reguliuoti baldų aukštį atsižvelgiant į poreikius ir, žinoma, standartinius reikalavimus.

Unikalus dizainas ir lengvas baldų pritaikymas įvairioms erdvėms suteikia plačias pritaikymo galimybes tiek klasėse, tiek ir namuose. Susikurkite patogią ir įkvepiančią erdvę jau šiandien!”