Akcija!

Reguliuojamo aukščio stalas ERGOMAX

419,00 375,00 + PVM

Kaina pateikta užsakant bet kurios spalvos el.rėmą su 1200x700x25 mm. dydžio baltos spalvos LMDP stalvišiu.

Elegantiško dizaino reguliuojamo aukščio stalų mechanizmai ERGOMAX gali būti priderinti prie įvairių spalvų, tekstūrų ir dydžių stalviršių. Elektrinis aukščio reguliavimas 61,5-126,5 cm diapazone su 2 varikliais leidžia lengvai ir sklandžiai elektra reguliuoti darbo stalo aukštį. ERGOMAX stalų mechanizmai yra apgalvoti iki smulkiausių detalių – mechanizmo laidai paslėpti stalo rėme, taip pat integruota atmintis leis greičiau ir patogiau nureguliuoti stalo aukštį iki jums reikiamo.

Turite klausimų mums? Susisiekite!

Reguliuojamo aukščio stalas ERGOMAX

Techniniai duomenys:

 • Elektrinis aukščio reguliavimas 61,5-126,5 cm diapazone su 2 varikliais leidžia lengvai ir sklandžiai elektra reguliuoti darbo stalo aukštį.
 • Elegantiško dizaino reguliuojamo aukščio stalų mechanizmai gali būti priderinti prie įvairių spalvų, tekstūrų ir dydžių stalviršių, todėl lengvai pritaikomi prie kitų biuro baldų jūsų ofise.
 • Kojos iš 3 segmentų, nudažytos milteliniu būdu ( aliuminės, baltos ir juodos spalvos).
 • Kėlimo greitis 32 mm/s.
 • 100–240 V maitinimo šaltinis.
 • 24 V variklio maitinimas.
 • Su atmintim.
 • Itin tylus veikimas (<40 dB).
 • Keliamoji galia – 120 kg.
 • Yra laidams lovelis.
 • Galima rinktis stalviršio spalvą bei matmenis.( stalviršių galimas ilgis nuo 1200 -1800, plotis 700 -800)
 • Garantija 24 mėnesiai.

Ilgalaikis sėdėjimas kenkia nugaros sveikatai – gali neigiamai paveikti tarpslankstelinius kremzlinius diskus, apsunkina pėdas bei kojas – paprastai dėl gravitacijos kraujas suplūsta į kojas ir pėdas, todėl lėčiau grįžta į širdį. Kūnas pavargsta ilgą laiką būdamas vienoje padėtyje. Tuo tarpu, naudojant reguliuojamo aukščio stalus, atsiranda galimybė rinktis darbo poziciją: stovint ar sėdint, daryti pertraukas ir ištiesti kūno dalis. Sėdėjimo kaitaliojimas su  stovėjimu ir vaikščiojimu pagerina kraujotaką pavargusiuose raumenyse.

Statinės darbo aplinkos pakeitimas į aktyvią turi labai didelę reikšmę mūsų sveikatai, savijautai ir motyvacijai, suteikia daugiau energijos, gerina darbingumą, teigiamai veikia mūsų emocijas, gerina dėmesio koncentraciją ir kūrybiškumą.

Moksliškai įrodyta, kad aktyvios sėsk/stok darbo erdvės padeda ženkliai sumažinti nedarbo dienų skaičių, atsiradusių dėl dirbančiųjų pablogėjusios sveikatos.

Pirmoji pagalba Jūsų stuburui ir sveikai laikysenai ˗ sėsk/stok stalai, kurie individualiai reguliuojami pagal Jūsų ūgį ir kitus biuro baldus. Dirbdami sėsk/stok darbo erdvėje, būsite energingesni, darbingesni ir pasibaigus darbo dienai jausite mažesnį nuovargį.

Reguliuojamo aukščio stalas yra svarbus žingsnis link sveikesnės ir aktyvesnės darbo erdvės, bet nepamirškite nuolat keisti sėdėjimo pozos, kas 1-2 valandas daryti pertraukas, pasivaikščioti po patalpą, atlikti tempimo ir nesudėtingų mankštos pratimų.

Sėsk/stok stalai pasižymintys aukšta kokybe, estetiškumu ir išskirtiniu komfortu, Jūsų darbo erdvę pavers funkcionalia vieta, kurioje galėsite kūrybiškai dirbti ir ilsėtis.