Ergonominė biuro kėdė BERK

222,00 + PVM
  • NAUJIENA!Naujų formų juosmens atrama
  • Funkcijų gausa - plačiau aprašyme.
  • Turime ekspozicijoje, spalva juoda
  • Turime ekspozicijoje

Biuro kėdė BERK sukurta su ergonomiškos formos dviejų dalių atlošu, pasižyminčiu išskirtinai elastingu tinkleliu, užtikrinančiu optimalią oro cirkuliaciją ir universalumą skirtingų kūno tipų naudotojams. Atskirta fiksuota juosmens atrama, pasižyminti švelniu išlenkimu, suteikia įvairiapusę ir tikslingą juosmens atramą, skatinančią taisyklingą laikyseną visą darbo dieną. BERK ergonominės kėdės sėdynė yra tokia pat universali, pasižyminti minkšta, tačiau stabilia konstrukcija, kuri lengvai prisitaiko prie jūsų kūno kontūrų. Nesvarbu, ar sėdite valandų valandas, ar užsiimate intensyviomis užduotimis, BERK kėdė siūlo patogią ir universalią sėdėjimo patirtį. Daugiau apie funkcijas rasite toliau pateiktame išsamiame aprašyme.

Turite klausimų mums? Susisiekite!

Garantija Garantija
Turime sanėlyje Turime sanėlyje
Pristatymo galimybė Pristatymo galimybė
Kokybiškos medžiagos Kokybiškos medžiagos
Turime ekspozicijoje Turime ekspozicijoje

MECHANIZMAS

BERK ergonominėje kėdėje  sumontuotas aukštos klasės sinchronizuotas  mechanizmas, leidžiantis laisvai siūbuoti kėdėje, išsaugant galimybę užfiksuoti 1 iš 3 pasvirimo padėčių. Atlošo pasipriešinimas pasvirus reguliuojamas po sėdyne paslėpta rankenėle. Mechanizmas aprūpintas AntiShock apsauga, kuri neleis  atlošui atsitrenkti  į vartotojo nugarą jį atleidus.

SĖDYNĖ

Profiliuota, pagaminta iš patvaraus ir deformacijai atsparaus poliuretano. Apmušalas itin tvirtas, ilgaamžis, sertifikuotas. Taip pat, sėdynė turi gylio reguliavimo funkciją – atstumą nuo atlošo. Tai sumažina riziką, kad sėdynė prisispaudžia prie šlaunų, todėl įvairaus ūgio žmonės gali naudotis atlošo funkcija.

ATLOŠAS

Biuro kėdė BERK turi ergonominį atlošą, prie kurio tvirtinasi itin stiprus tinklelis, užtikrinantis tinkamą oro cirkuliaciją ir puikiai prisitaikantis prie vartotojo nugaros formų, taip sumažinant apkrovą nugaros sričiai.

JUOSMENS PROFILIS

BERK biuro kėdė išsiskiria atskirta juosmens atrama ir elastinga tinklelio konstrukcija. Šis naujoviškas derinys užtikrina akcenuotą, tačiau tuo pačiu ir švelnią juosmens atramą. Atskirta juosmens atrama, pasižyminti efektyviu, bet švelniu išlinkimu, užtikrina tinkamą ir patogų apatinės nugaros dalies atramą ilgo sėdėjimo periodais. Tuo tarpu itin elastingas tinklinis atlošas ne tik užtikrina puikią oro cirkuliaciją, bet ir dinamiškai prisitaiko prie jūsų kūno judesių.

GALVOS ATRAMA

BERK biuro kėdė turi integruotą reguliuojamo aukščio ir kampo galvos atramą. Šios kėdės kaklo atrama sukurta pagal žmogaus kaklo kaulų liniją. Galvos atrama gali palaikyti kaklą ir sumažinti jo apkrovą, nesvarbu, ar vartotojas dirba, ar ilsisi. Kaklo atrama pagaminta iš itin elastingo tinklelio, todėl nestabdo oro cirkuliacijos.

PORANKIAI

Kėdė turi reguliuojamus porankius, kad būtų užtikrinta teisinga dilbio ir plaštakos padėtis dirbant prie stalo.

priekinės ir nugaros dalies reguliavimas leidžia reguliuoti porankį pagal dilbio ilgį;

rankos pagalvėlės padėties kampas +/- 15 laipsnių.

aukštyn-žemyn, leidžia reguliuoti aukštį taip, kad dilbis būtų padėtas 90 laipsnių kampu liemens atžvilgiu, o tai ženkliai atpalaiduoja nugaros raumenis ilgai dirbant sėdimoje padėtyje.

MOBILI BAZĖ

Lengvas, itin tvirtas, juodos spalvos plastikinis ratukų pagrindas aprūpintas 60 mm skersmens ratukais, kurie yra saugūs parketui ir laminatui. Jie taip pat yra tinkami naudoti ant kiliminės dangos.

Juosmens atrama
Universali juosmens atrama, puikiai subalansuota skirtingo tipo naudotojams – ne per kieta, ne per minkšta.

Sėdynės kietumas
Sėdynės kietumas subalansuotas ties viduriu, kad būtų išlaikoma pakankama atrama, tačiau neprarandamas komfortas.

Funkcionalumai
Funkcijų gausa, kurios viršija įprastas. Pritaikykite kėdę pagal savo poreikius, užtikrindami svarbiausius aspektus.