Ergonominė biuro kėdė LUMBAR HD

248,00 + PVM
  • Puiki ergonomika, ypač patogus valdymas.
  • Funkcijų gausa - plačiau aprašyme.
  • Spalva juoda, turime ekspozicijoje
  • Turime ekspozicijoje

UŽSAKANT DAUGIAU NEGU 5 VNT. SIŪLOME NEMOKAMAI IŠBANDYTI MODELĮ JŪSŲ BIURE. Ergonominės kėdės LUMBAR HD su sėdynės gylio reguliavimo sistema, porankių aukščio bei pločio reguliavimo funkcija ir tinkliniu, deformacijai atspariu atlošu – puikiai tinka ilgą sėdimą darbą dirbantiems žmonėms.

Lumbar katalogas – 1

Lumbar katalogas – 2

Turite klausimų mums? Susisiekite!

Garantija Garantija
Gamybos terminas 1-3 d.d Gamybos terminas 1-3 d.d
Pristatymo galimybė Pristatymo galimybė
Kokybiškos medžiagos Kokybiškos medžiagos
Turime ekspozicijoje Turime ekspozicijoje

MECHANIZMAS

Lumbar HD ergonominėje kėdėje yra sumontuotas aukštos klasės sinchronizuoto judėjimo mechanizmas, leidžiantis laisvai siūbuoti kėdėje, išsaugant galimybę užfiksuoti 1 iš 4 pasvirimo padėčių. Jūsų patogumui atlošo pasipriešinimas pasvirus reguliuojamas po sėdyne paslėpta rankenėle. Mechanizmas aprūpintas AntiShock apsauga, kurios dėka, atleidus užraktą, atlošas neatsitrenkia į vartotojo nugarą.

Mechanizmas taip pat turi funkciją, leidžiančią reguliuoti sėdynės gylį, t.y. atstumą nuo atlošo, todėl įvairaus ūgio žmonės gali patogiau susireguliuoti atlošo atsilenkimo kampą ir spaudimą į šlaunų zoną.

SĖDYNĖ

Profiliuota, pagaminta iš patvaraus ir deformacijai atsparaus poliuretano. Apmuštas itin tvirtu, ilgaamžiu, sertifikuotu ir skysčiam neleidžainčio susigerti atspariu audiniu. Taip pat, sėdynė turi gylio reguliavimo funkciją – atstumą nuo atlošo. Tai sumažina nereikalingą riziką nepotogiam šlaunų spaudimui, įvairaus ūgio žmonės lengvai ras jiems priimtiną padėtį.

ATLOŠAS

Pagaminta iš juodo, itin stipraus tinklelio, kuris užtikrina tinkamą oro cirkuliaciją ir prisitaiko prie vartotojo nugaros formos – tvirtesnis prigludimas juosmens srityje padeda sumažinti stuburo apkrovą.

JUOSMENS PROFILIS

Lumbar biuro kėdės atlošas turi funkciją, kurios dėka galima reguliuoti juosmens profilio aukštį , lengvai pritaikant atlošą prie anatominių žmogaus nugaros formų.

GALVOS ATRAMA

Biuro kėdė Lumbar HD turi integruotą reguliuojamo aukščio galvos atrama. Šios kėdės kaklo atrama yra sukurta pagal žmogaus kaklo kauliukų liniją. Galvūgalis gali palaikyti kaklą ir sumažinti jo apkrovą, nesvarbu, ar vartotojas dirba, ar ilsisi. Kaklo atrama yra pagaminta iš itin elastingo tinklelio – taip nėra stabdoma oro cirkuliacija.

PORANKIAI

Kėdė turi reguliuojamus porankius, kad būtų užtikrinta teisinga dilbio ir plaštakos padėtis dirbant prie stalo.

aukštyn-žemyn, leidžia reguliuoti aukštį taip, kad dilbis būtų padėtas 90 laipsnių kampu liemens atžvilgiu, o tai ženkliai atpalaiduoja nugaros raumenis ilgai dirbant sėdimoje padėtyje.

 

PORANKIAI

porankių reguliavimas į plotį leidžia pritaikyti rankų poziciją pagal poreikį

MOBILI BAZĖ

Lengvas, itin tvirtas, juodos spalvos ratukų pagrindas aprūpintas 60 mm skersmens ratukais, kurie yra saugūs parketui ir laminatui. Jie taip pat yra tinkami naudoti ant kiliminės dangos.

Juosmens atrama
Universali juosmens atrama, puikiai subalansuota skirtingo tipo naudotojams – ne per kieta, ne per minkšta.

Sėdynės kietumas
Šios ergonominės kėdės sėdynė yra tikslingai suprojektuota taip, kad būtų standesnė ir užtikrintų taisyklingą laikyseną bei ilgalaikį komfortą.

Funkcionalumai
Funkcijų gausa, kurios viršija įprastas. Pritaikykite kėdę pagal savo poreikius, užtikrindami svarbiausius aspektus.