Ergonominė biuro kėdė CALPE grey

270,00 + PVM
  • NAUJIENA! Ypač patogi sėdynė ir valdymas
  • Funkcijų gausa - plačiau aprašyme.
  • Spalva pilka, turime ekspozicijoje

Patogumo, universalumo ir minimalistinio dizaino įkūnijimas. Išskirtinai minkšta sėdynė, prabangus elastinis tinklelis ir didelio dydžio porankiai – Calpe biuro kėdė siūlo neprilygstamą komfortą ir atramą įvairaus ilgio sėdėjimo laikotarpiams. Puikiai tinka tiek darbui biure, tiek nuotoliniam darbuotojui ir visiems, kurie vertina komfortą ir funkcionalumą savo darbo vietoje. Ši kėdė yra stiliaus ir ergonomikos derinys.

Minimalistinis CALPE kėdės dizainas suteikia modernumo bet kokiai biuro aplinkai, o ergonominės savybės užtikrina optimalią atramą ir laikyseną visą dieną. Nesvarbu, ar rašote prie savo stalo, ar dalyvaujate susitikimuose, Calpe kėdė žada komfortą, universalumą ir stilių viename.

Turite klausimų mums? Susisiekite!

Garantija Garantija
Gamybos terminas 1-3 d.d Gamybos terminas 1-3 d.d
Pristatymo galimybė Pristatymo galimybė
Kokybiškos medžiagos Kokybiškos medžiagos
Turime ekspozicijoje Turime ekspozicijoje

MECHANIZMAS

CALPE ergonominėje kėdėje yra sumontuotas aukštos klasės sinchronizuotas judėjimo mechanizmas, leidžiantis laisvai siūbuoti kėdėje, išsaugant galimybę užfiksuoti 1 iš 3 pasvirimo padėčių. Atlošo pasipriešinimas pasvirus reguliuojamas po sėdyne paslėpta rankenėle. Mechanizmas aprūpintas AntiShock apsauga, kurios dėka, atleidus užraktą, atlošas neatsitrenkia į vartotojo nugarą.

SĖDYNĖ

Profiliuotas, pagamintas iš patvaraus ir deformacijai atsparaus poliuretano. Apmuštas itin tvirtu, ilgaamžiu, sertifikuotu ir vandeniui atspariu audiniu. Taip pat, sėdynė turi gylio reguliavimo funkciją – atstumą nuo atlošo. Tai sumažina riziką, kad sėdynė prisispaudžia prie šlaunų, todėl įvairaus ūgio žmonės gali naudotis atlošo funkcija.

ATLOŠAS

Pagaminta iš juodo, itin stipraus tinklelio, kuris užtikrina tinkamą oro cirkuliaciją ir prisitaiko prie vartotojo nugaros formos.

JUOSMENS PROFILIS

CALPE biuro kėdė turi fiksuotą juosmens atramą, kuri sumažins nugaros ir kojų srities apkrovą ilgo sėdėjimo metu.

GALVOS ATRAMA

Biuro kėdė CALPE turi integruotą reguliuojamo aukščio galvos atrama. Tai suteikia ergonomišką atramą darbo ir poilsio metu.

PORANKIAI

Kėdė turi reguliuojamus porankius, kad būtų užtikrinta teisinga dilbio ir plaštakos padėtis dirbant prie stalo.

rankos pagalvėlės padėties kampas +/- 15 laipsnių;

aukštyn-žemyn, leidžia reguliuoti aukštį taip, kad dilbis būtų padėtas 90 laipsnių kampu liemens atžvilgiu, o tai ženkliai atpalaiduoja nugaros raumenis ilgai dirbant sėdimoje padėtyje;

priekinės ir nugaros dalies reguliavimas leidžia reguliuoti porankį pagal dilbio ilgį.

Juosmens atrama
Sukurta taip, kad suteiktų tik reikiamą atramą ir nesijaustų tiems, kuriems stipresnė juosmens atrama nepatinka.

Sėdynės kietumas
Sukurta naudotojams, ieškantiems didesnės sėdynės ir minkštumo pojūčio – aukščiausios kokybės poliuretanas suteikia labai minkštą pojūtį, todėl idealiai tinka, norintiems jaukios ir malonios sėdėjimo patirties.

Funkcionalumai
Funkcijų gausa, kurios viršija įprastas. Pritaikykite kėdę pagal savo poreikius, užtikrindami svarbiausius aspektus.