Ergonominė biuro kėdė MOONLIGHT HD

272,00 + PVM
  • NAUJIENA!
  • Funkcijų gausa - plačiau aprašyme.
  • Turime sandėlyje, spalva juoda
  • Turime ekspozicijoje

Ergonomiškos biuro kėdės, pasižyminčios palyginti mažais matmenimis, išlaikant platų reguliavimo diapazoną. Tinklinis atlošas prisitaiko prie nugaros formos ir užtikrina nuolatinį laisvą oro srautą. Kėdė turi sėdynės gylio ir porankių reguliavimo funkcijas, kas leis kėdę pritaikyti įvairių sudėjimų naudotojams.

Kėdės MOONLIGHT katalogas

Turite klausimų mums? Susisiekite!

Parašykite mums
Garantija Garantija
Gamybos terminas 1-3 d.d Gamybos terminas 1-3 d.d
Pristatymo galimybė Pristatymo galimybė
Kokybiškos medžiagos Kokybiškos medžiagos
Turime ekspozicijoje Turime ekspozicijoje

MECHANIZMAS

Moonlight HD ergonominėje kėdėje yra sumontuotas aukštos klasės sinchronizuotas judėjimo mechanizmas, leidžiantis laisvai siūbuoti kėdėje, išsaugant galimybę užfiksuoti 1 iš 4 pasvirimo padėčių. Atlošo pasipriešinimas pasvirus reguliuojamas po sėdyne paslėpta rankenėle. Mechanizmas aprūpintas AntiShock apsauga, kurios dėka, atleidus užraktą, atlošas neatsitrenkia į vartotojo nugarą.

Mechanizmas taip pat turi funkciją, leidžiančią reguliuoti sėdynės gylį, t.y. atstumą nuo atlošo. Tai leis įvairaus ūgio žmonėms lengvai susireguliuoti patogiausią ir taisyklingiausią sėdėjimo padėtį.

SĖDYNĖ

Profiliuotas, pagamintas iš patvaraus ir deformacijai atsparaus poliuretano. Apmuštas itin tvirtu, ilgaamžiu, sertifikuotu ir vandeniui atspariu audiniu. Taip pat, sėdynė turi gylio reguliavimo funkciją – atstumą nuo atlošo. Tai sumažina riziką, kad sėdynė prisispaudžia prie šlaunų, todėl įvairaus ūgio žmonės gali naudotis atlošo funkcija.

ATLOŠAS

Pagaminta iš juodo, itin stipraus tinklelio, kuris užtikrina tinkamą oro cirkuliaciją ir prisitaiko prie vartotojo nugaros formos.

JUOSMENS PROFILIS

Moonlight biuro kėdės atlošas turi funkciją, kurios dėka galima reguliuoti juosmens profilio aukštį.

GALVOS ATRAMA

Biuro kėdė Moonlight HD turi integruotą reguliuojamo aukščio ir kampo galvos atrama. Šios kėdės kaklo atrama yra sukurta pagal žmogaus kaklo kauliukų liniją. Galvūgalis gali palaikyti kaklą ir sumažinti jo apkrovą, nesvarbu, ar vartotojas dirba, ar ilsisi. Kaklo atrama yra pagaminta iš itin elastingo tinklelio – taip nėra stabdoma oro cirkuliacija.

PORANKIAI

Kėdė turi reguliuojamus porankius, kad būtų užtikrinta teisinga dilbio ir plaštakos padėtis dirbant prie stalo.

aukštyn-žemyn, leidžia reguliuoti aukštį taip, kad dilbis būtų padėtas 90 laipsnių kampu liemens atžvilgiu, o tai ženkliai atpalaiduoja nugaros raumenis ilgai dirbant sėdimoje padėtyje.

PORANKIAI

priekinės ir nugaros dalies reguliavimas leidžia reguliuoti porankį pagal dilbio ilgį;

PORANKIAI

rankos pagalvėlės padėties kampas +/- 15 laipsnių.

MOBILI BAZĖ

Lengvas, itin tvirtas, juodos spalvos ratukų pagrindas aprūpintas 60 mm skersmens ratukais, kurie yra saugūs parketui ir laminatui. Jie taip pat yra tinkami naudoti ant kiliminės dangos.