Ergonominė biuro kėdė TIN (V2)

310,00 + PVM
  • NAUJIENA!
  • Funkcijų gausa - plačiau aprašyme.
  • Turime expozicijoje, spalva juoda, rėmas pilkas
  • Turime ekspozicijoje

Ryškių, ergonomiškų formų biuro kėdė, kuri dėl savo funkcionalumo ir išskirtinio komforto tiks įvairaus sudėjimo ar ūgio naudotojams. Tinklinis atlošas ir amortizuojanti juosmens atrama prisitaiko prie individualių kūno formų ir užtikrina nuolatinį laisvą oro srautą.

Nauja pilka rėmo spalva ir tamsus audinio atspalvis papuoš moderniausią darbo biuro interjerą bei suteiks darbingą atmosferą.

Turite klausimų mums? Susisiekite!

Garantija Garantija
Gamybos terminas 1-3 d.d. Gamybos terminas 1-3 d.d.
Pristatymo galimybė Pristatymo galimybė
Kokybiškos medžiagos Kokybiškos medžiagos
Turime ekspozicijoje Turime ekspozicijoje

MECHANIZMAS

TIN ergonominėje kėdėje  sumontuotas aukštos klasės sinchronizuotas  mechanizmas, leidžiantis laisvai siūbuoti kėdėje, išsaugant galimybę užfiksuoti 1 iš 3 pasvirimo padėčių. Atlošo pasipriešinimas pasvirus reguliuojamas po sėdyne paslėpta rankenėle. Mechanizmas aprūpintas AntiShock apsauga, kuri neleis  atlošui atsitrenkti  į vartotojo nugarą jį atleidus.

SĖDYNĖ

Profiliuota, pagaminta iš patvaraus ir deformacijai atsparaus poliuretano. Apmušalas itin tvirtas, ilgaamžis, sertifikuotas. Taip pat, sėdynė turi gylio reguliavimo funkciją – atstumą nuo atlošo. Tai sumažina riziką, kad sėdynė prisispaudžia prie šlaunų, todėl įvairaus ūgio žmonės gali naudotis atlošo funkcija.

Kėdė TIN taip pat turi sėdėjimo kampo keitimo funkciją, kurios dėka, darbo metu naudotojas gali su sėdimąja dalimi pasvirti 10 laipsnių kampu į priekį.

ATLOŠAS

Biuro kėdė TIN turi ergonominį atlošą, prie kurio tvirtinasi itin stiprus tinklelis, užtikrinantis tinkamą oro cirkuliaciją ir puikiai prisitaikantis prie vartotojo nugaros formų, taip sumažinant apkrovą nugaros sričiai.

JUOSMENS PROFILIS

Biuro kėdė TIN turi unikalią juosmens atramą – dinamiška, atskirta juosmens atrama, kuri gali prisitaikyti pagal vartotojo padėtį, svorį, ūgį ir spaudimą juosmens srityje kiekvieną kartą judant, todėl sumažinsite apkrovą nugaros sričiai ilgo sėdėjimo metu.

GALVOS ATRAMA

Biuro kėdė TIN turi ryškių formų integruotą reguliuojamo aukščio galvos atramą. Tai suteikia ergonomišką atramą darbo ir poilsio metu.

PORANKIAI

Kėdė turi reguliuojamus porankius, kad būtų užtikrinta teisinga dilbio ir plaštakos padėtis dirbant prie stalo.

priekinės ir nugaros dalies reguliavimas leidžia reguliuoti porankį pagal dilbio ilgį;

rankos pagalvėlės padėties kampas +/- 15 laipsnių.

aukštyn-žemyn, leidžia reguliuoti aukštį taip, kad dilbis būtų padėtas 90 laipsnių kampu liemens atžvilgiu, o tai ženkliai atpalaiduoja nugaros raumenis ilgai dirbant sėdimoje padėtyje.