Akcija!

Ergonominė biuro kėdė SMARAGD HD

278,00 239,00 + PVM
  • NAUJIENA!
  • Funkcijų gausa - plačiau aprašyme.
  • Turime sandėlyje, spalva juoda

Biuro kėdės SMARAGD HD, turinti platų reguliavimo diapazoną. Tinklinis atlošas prisitaiko prie nugaros formos ir užtikrina nuolatinį laisvą oro srautą, o porankių reguliavimo bei juosmens atramos reguliavimo funkcijos leis kėdę prisitaikyti įvairių sudėjimų naudotojams.

  • Turime ekspozicijoje

Turite klausimų mums? Susisiekite!

Parašykite mums
2 metų garantija 2 metų garantija
Gamybos terminas 1-3 d.d. Gamybos terminas 1-3 d.d.
Pristatymo galimybė Pristatymo galimybė
Kokybiškos medžiagos Kokybiškos medžiagos
Turime ekspozicijoje Turime ekspozicijoje

MECHANIZMAS:

SMARAGD HD ergonominėje  kėdėje yra sumontuotas aukštos klasės sinchronizuotas judėjimo mechanizmas, leidžiantis laisvai siūbuoti kėdėje, išsaugant galimybę užfiksuoti 1 iš 4 pasvirimo padėčių. Atlošo pasipriešinimas pasvirus reguliuojamas po sėdyne paslėpta rankenėle. Mechanizmas aprūpintas AntiShock apsauga, kurios dėka, atleidus užraktą, atlošas neatsitrenkia į vartotojo nugarą.

Mechanizmas taip pat turi funkciją, leidžiančią reguliuoti sėdynės gylį, t.y. atstumą nuo atlošo. Tai sumažina riziką, kad sėdynė prisispaudžia prie šlaunų, todėl įvairaus ūgio žmonės gali naudotis atlošo funkcija.

SĖDYNĖ:

Profiliuotas, pagamintas iš patvaraus ir deformacijai atsparaus poliuretano. Apmuštas itin tvirtu, ilgaamžiu, sertifikuotu ir vandeniui atspariu audiniu.

ATLOŠAS:

Pagaminta iš juodo, itin stipraus tinklelio, kuris užtikrina tinkamą oro cirkuliaciją ir prisitaiko prie vartotojo nugaros formos.

JUOSMENS PROFILIS:

SMARAGD HD kėdės atlošas turi funkciją, kurios dėka galima reguliuoti juosmens profilio aukštį bei gylį. Tai suteikia galimybę susireguliuoti juosmens atramą taip, kad ilgo sėdėjimo metu juosmens sritis patirtų kuo mažesnę apkrovą.

GALVOS ATRAMA:

Biuro kėdė SMARAGD HD turi integruotą reguliuojamo aukščio galvos atrama. Tai suteikia ergonomišką atramą darbo ir poilsio metu.

PORANKIAI:

Kėdė turi reguliuojamus porankius, kad būtų užtikrinta teisinga dilbio ir plaštakos padėtis dirbant prie stalo.

aukštyn-žemyn, leidžia reguliuoti aukštį taip, kad dilbis būtų padėtas 90 laipsnių kampu liemens atžvilgiu, o tai ženkliai atpalaiduoja nugaros raumenis ilgai dirbant sėdimoje padėtyje.

rankos pagalvėlės padėties kampas +/- 15 laipsnių.

MOBILI BAZĖ:

Lengvas, itin tvirtas, pasirinktinai juodos spalvos plastikinis arba lieto aliuminio (papildomai 20 EUR + PVM prie standartinės kainos) ratukų pagrindas aprūpintas 60 mm skersmens ratukais, kurie yra saugūs parketui ir laminatui. Jie taip pat yra tinkami naudoti ant kiliminės dangos.