Ergonominė biuro kėdė SMARAGD HD

272,00 + PVM
  • Kviečiame išbandyti ekspozicijoje
  • Turime sandėlyje, spalva juoda
  • Funkcijų gausa - plačiau aprašyme

Dėl savo aptakaus tinklinio atlošo, stangresnės sėdynės ir universalaus dizaino SMARAGD biuro kėdė jau pelnė tarptautinį pripažinimą. Harmoningas universalumo ir modernumo derinys, puikiai tinkantis tiems, kurie savo darbo vietoje reikalauja stiliaus, kokybės ir ergonomikos.

Turite klausimų mums? Susisiekite!

2 metų garantija 2 metų garantija
Gamybos terminas 1-3 d.d. Gamybos terminas 1-3 d.d.
Pristatymo galimybė Pristatymo galimybė
Kokybiškos medžiagos Kokybiškos medžiagos
Turime ekspozicijoje Turime ekspozicijoje

MECHANIZMAS

SMARAGD HD ergonominėje  kėdėje yra sumontuotas aukštos klasės sinchronizuotas judėjimo mechanizmas, leidžiantis laisvai siūbuoti kėdėje, išsaugant galimybę užfiksuoti 1 iš 4 pasvirimo padėčių. Atlošo pasipriešinimas pasvirus reguliuojamas po sėdyne paslėpta rankenėle. Mechanizmas aprūpintas AntiShock apsauga, kurios dėka, atleidus užraktą, atlošas neatsitrenkia į vartotojo nugarą.

Mechanizmas taip pat turi funkciją, leidžiančią reguliuoti sėdynės gylį.

SĖDYNĖ

Profiliuota, pagaminta iš patvaraus ir deformacijai atsparaus poliuretano. Apmušta itin tvirtu, ilgaamžiu, sertifikuotu ir vandeniui atspariu audiniu. Taip pat, sėdynė turi gylio reguliavimo funkciją – atstumą nuo atlošo. Tai sumažina riziką, kad sėdynė prisispaudžia prie šlaunų, todėl įvairaus ūgio žmonės gali naudotis atlošo funkcija.

ATLOŠAS

Pagaminta iš juodo, itin stipraus tinklelio, kuris užtikrina tinkamą oro cirkuliaciją ir prisitaiko prie vartotojo nugaros formos.

JUOSMENS PROFILIS

SMARAGD HD kėdės atlošas turi funkciją, kurios dėka galima reguliuoti juosmens profilio aukštį. Tai suteikia galimybę susireguliuoti juosmens atramą taip, kad ilgo sėdėjimo metu juosmens sritis patirtų kuo mažesnę apkrovą.

GALVOS ATRAMA

Biuro kėdė SMARAGD HD turi integruotą reguliuojamo aukščio galvos atrama. Tai suteikia ergonomišką atramą darbo ir poilsio metu.

PORANKIAI

Kėdė turi reguliuojamus porankius, kad būtų užtikrinta teisinga dilbio ir plaštakos padėtis dirbant prie stalo.

aukštyn-žemyn, leidžia reguliuoti aukštį taip, kad dilbis būtų padėtas 90 laipsnių kampu liemens atžvilgiu, o tai ženkliai atpalaiduoja nugaros raumenis ilgai dirbant sėdimoje padėtyje.

priekinės ir nugaros dalies reguliavimas leidžia reguliuoti porankį pagal dilbio ilgį.

MOBILI BAZĖ

Lengvas, itin tvirtas, pasirinktinai juodos spalvos plastikinis arba lieto aliuminio (papildomai 20 EUR + PVM prie standartinės kainos) ratukų pagrindas aprūpintas 60 mm skersmens ratukais, kurie yra saugūs parketui ir laminatui. Jie taip pat yra tinkami naudoti ant kiliminės dangos.

Juosmens atrama
Šios kėdės juosmens atrama yra standesnė, todėl pasitarnauja stuburui ilgais sėdėjimo periodais.

Sėdynės kietumas
Šios ergonominės kėdės sėdynė yra tikslingai suprojektuota taip, kad būtų standesnė ir užtikrintų taisyklingą laikyseną bei ilgalaikį komfortą.

Funkcionalumai
Funkcijų gausa, kurios viršija įprastas. Pritaikykite kėdę pagal savo poreikius, užtikrindami svarbiausius aspektus.

Dėl savo aptakaus tinklinio atlošo, stangresnės sėdynės ir universalaus dizaino SMARAGD biuro kėdė jau pelnė tarptautinį pripažinimą. Harmoningas universalumo ir modernumo derinys, puikiai tinkantis tiems, kurie savo darbo vietoje reikalauja stiliaus, kokybės ir ergonomikos.