Ergonominė biuro kėdė – STARTER 3D

224,00 + PVM
  • Net 87 gobeleno spalvos.
  • Reguliuojamas sedynės pasvyrimo kampas.
  • Pristatymo terminas: 1-2 sav.

Ergonominė biuro kėdė STARTER 3D

Turite klausimų mums? Susisiekite!

Parašykite mums

Starter – tai ergonomiška biuro kėdė su aiškiais kontūrais atlošu atlošu, erdvia patogia sėdyne, pažangiu IBRA 2 judėjimo mechanizmu, daugelyje plokštumų reguliuojamais porankiais. Aukšta naudojamų medžiagų kokybė, įskaitant audinius ir apmušalų putas iš pripažintų Lenkijos gamintojų, garantuoja sklandų naudojimą. „Starter“ kėdė yra gaminys, už priimtiną kainą siūlantis daugybę ergonomiškų sprendimų, kurių nėra paprastose ekonomiškose biuro kėdėse. Tai gali būti aiški ir tvirta rūpinimosi įmonės ir namų darbo vietų ergonomika pradžia, iš čia ir kilo jos pavadinimas – „Starter“.

Mechanizmas: Kėdėje yra IBRA mechanizmas, kuriame yra 3 svirtys

pirmasis (C) leidžia sklandžiai reguliuoti sėdynės aukštį

antrasis B (užfiksuojame pasirinktą atlošo padėties kampą sėdynės atžvilgiu arba sulėtiname atlošo judesį po Naudotojo nugaros judesio. Atleidus svirtį B, sėdynė nejuda, o atlošas eina paskui sėdynės nugarą. sėdintis žmogus, – trečioje (A) blokuojame sėdynės padėties kampą žemės atžvilgiu arba sulėtiname jos judėjimą po naudotojo judėjimo – rankenėlė (D) reguliuoja atlošo pasipriešinimo jėgą judėjimo metu, todėl galite ją pritaikyti pagal savo svorį,

Suaktyvinus atlošo ir (arba) sėdynės judėjimą, jis seka Naudotojo judėjimą kėdėje. Galite užfiksuoti pasirinktą sėdynės ir atlošo pakreipimo padėtį Galime blokuoti/pradėti judėjimą tik vystyme, tik sėdynes arba abu vienu metu Atlošo judėjimas yra ypač svarbus, nes leidžia nuolat palaikyti Naudotojo nugarą darbo metu. Tinkamai parinktas sėdynės kampas atleis jus nuo kojų tirpimo ilgai dirbant, Porankiai: Starteris turi trijų matmenų (3D) reguliuojamą porankį. Tai leidžia reguliuoti pamušalo aukštį, ilgį ir atstumą tarp porankio ir sėdynės. Toks platus reguliavimo diapazonas leis ergonomiškai išdėstyti dilbį. Porankio aukščio reguliavimo diapazonas yra 85 mm. Atlošas: su aukštyn ir žemyn funkcija – aukščio reguliavimas neatsikeliant nuo kėdės.

bazė: juodas nailonas, lengvas ir patvarus, modernus. Ratukai kilimui arba kietiems paviršiams (parketui, plokštėms)

arba chrominė bazė

 Kėdė turi stiprumo ir saugos naudojimo sertifikatą,

apkrova iki 150 kg.